Wydarzenia

22-01-2020

Świadoma Zdrowa Szczęśliwa cykl spotkańw Agasana dla Kobiet

ŚWIADOMA
ZDROWA
SZCZĘŚLIWA
 
Cykl spotkań W Agasanie obejmujących ważne zagadnienia dotyczące każdej Z Nas bez względu na wiek, status, zainteresowania.
 
Żeby sprostać życiu My kobiety musimy być silne i elastyczne. Często zabiegane, zajęte na wielu frontach nie do końca wiemy i czujemy jak zadbać o siebie, swoje ciało i dobrostan.
 
  Chaotycznie poruszamy się w bogatej ofercie, idąc za radami znajomych, inspiracjami na FB, czy Instagramie. Nasze działania mają charakter zrywów dłuższych i krótszych i stają się kolejnym zadaniem do wykonania.
 
W Agasanie stawiamy na edukację, wierzymy, że mając wiedzę łatwiej jest podejmować wyzwania ruchowe. Mając świadomość ciała możemy kierować intencję i szybciej sięgać po zmiany. Dlatego nieustannie w czasie zajęć mówimy, opowiadamy, zapraszamy specjalistów, którzy pomogą Nam zrozumieć proste mechanizmy związane z Naszym ciałem i jego eksploatacją na co dzień. Dzięki temu mamy szansę odzyskać kontakt z Naszym ciałem i prawdziwymi potrzebami, a to pierwszy krok do odnalezienia nieustającej fascynacji ruchem i rozwojem. Potem tanecznym krokiem z wyprostowanymi plecami i twardą pupą będzie można pokonywać wszelkie życiowe trudności.
 
Zapraszam na cykl spotkań:
 
I. SPOTKANIE POD HASŁEM DBAM O SWOJE PIERSI I KRĘGOSŁUP PIERSIOWY
 
07 marca w sobotę o godzinie 12.30 do 14.30 z przerwą na rozmowę i poczęstunek.
 
 
Często ten fragment ciała jest zamknięty w pancerzu, nieruchomy bądź co gorsza schowany. Nasz biust zdecydowanie warty jest eksponowania i musimy przywrócić mu należyty szacunek.
 
Na spotkaniu będzie rozmowa o doborze staników z pasjonatką, właścicielką sklepu i ekspertką od doboru właściwego rozmiaru i rodzaju biustonosza. Dobrze dobrany zapewnia wsparcie, odciąża kręgosłup, ułatwia właściwą postawę ciała, zapewnia komfort. Ela Błociszewska z Brarevolution opowie Nam o anatomii piersi, o najważniejszych aspektach dobrego dobrania biustonosza i o ich rodzajach.
 
Oprócz tego będziemy rozmawiać jak otwierać odcinek piersiowy na co dzień, jak dbać o niego i przeciwdziałać garbieniu. Omówimy temat teoretycznie, nauczymy się prostych i skutecznych ćwiczeń. Wystarczy je kontynuować w domu, żeby poczuć różnice w ciele.
Zablokowany odcinek piersiowy powoduje przeciążenia w dole pleców, utrudnia prawidłowe oddychanie.
 
W każdym module zostanie poruszony temat jak chodzić, stać, siedzieć, żeby zapobiegać bólom pleców.
 
W przerwie czekać będzie smaczny poczęstunek.
 
 
 
 
  1. SPOTKANIE POŚWIĘCONE BĘDZIE MIĘŚNIOM DNA MIEDNICY I KRĘGOSŁUPOWI LĘDŹWIOWEMU.
28.03.2020 godzina 12.30-14.30  z przerwą na rozmowę i poczęstunek.
 
 
Warsztat poprowadzi doświadczona fizjoterapeutka urologiczna Magda Kosmala, która zapozna Nas z teorią. Magda w przygotowanej prezentacji i na modelu miednicy – odkryje przed Nami wszystkie jej tajemnice.  Dzięki temu na  zajęciach Pilatesu będziesz dokładnie mogła sobie wyobrazić, jak wyglądają te mięśnie, z którymi pracujemy.  
 
Agnieszka pokaże łatwe do zapamiętania i powtórzenia w domu ćwiczenia wzmacniające w bezpieczny sposób mięsnie brzucha, oraz takie, które pozwolą rozluźnić i wzmocnić dolny odcinek pleców.
 
W każdym module zostanie poruszony temat jak chodzić, stać, siedzieć, żeby zapobiegać bólom pleców.
 
W przerwie czekać będzie smaczny poczęstunek
 
 
 
  1. SPOTKANIE WYCISZENIE, MINDFULNESS I ODCINEK SZYJNY KRĘGOSŁUPA
25.04.2020 godzina 12.30-14.30 z przerwą na rozmowę i poczęstunek.
 
 
 
 
Szczegóły o medytacji i wyciszeniu Mindfulness wkrótce. Zajęcia poprowadzi Joanna Kowalik z Proste Medytacje. Jest to niezbędny element rozmowy o szyjnym odcinku kręgosłupa, bo tak często za jego przeciążenie odpowiada przeciążona gonitwą myśli głowa. Medytacja jest dla głowy tym czym prysznic dla zmęczonego ciała – ożywia, dotlenia, dodaje energii.
 
Zauważyłaś pewnie już jak trudno odnaleźć prawidłowe miejsce dla Twojej głowy. Zazwyczaj zbyt mocno wysunięta do przodu, w leżeniu na plecach zbytnio zadarta. Nie do końca wiesz, jak trzymać ją w czasie ćwiczeń. Jak robić ćwiczenia na mięśnie brzucha, bez przeciążania odcinka szyjnego, w końcu jak wzmocnić mięśnie  z tyłu szyi żeby łatwo utrzymywać prawidłową postawę ciała. Agnieszka pokaże proste i skuteczne ćwiczenia.
 
W każdym module zostanie poruszony temat jak chodzić, stać, siedzieć, żeby zapobiegać bólom pleców.
 
W przerwie czekać będzie smaczny poczęstunek
 
 
 
 
Gdzie?


Agasana
Piękna kameralna przestrzeń na Żoliborzu, tuż przy stacji metra Dworzec Gdański.
Wejście od Generała Zajączka przez podwórze (furtka otwarta) i do klatki schodowej i na dół.
Mickiewicza 9 lokal 1

Kiedy?

Sobota 07 marzec w godzinach 12.30-14.30 z krótką przerwą pomiędzy zajęciami.
 
Sobota 28 marzec w godzinach 12.30 - 14.30 z krótką przerwą pomiędzy zajęciami.
 
Sobota 25 kwietnia w godzinach 12.30 – 14.30 krótką przerwą pomiędzy zajęciami.Inwestycja w zdrowie i świadomość:

za pojedynczy moduł 80 zł za całość 210 zł 

Miejsce zagwarantuje Ci zaliczka w wysokości 20 zł na konto
ATKM Sp.z o.o.
64 1140 2004 0000 3802 7810 5579

W opisie nazwisko i data warsztatu  

Warsztat odbędzie się przy minimalnej grupie 8 osób, w przypadku braku odpowiedniej ilości osób zaliczka zostanie natychmiast zwrócona. W przypadku Twojej Nieobecności zaliczka nie jest zwracana, ale jest możliwość znalezienia kogoś na swoje miejsce.
Pierwszeństwo dla aktywnych członków Agasana.
 
 
 
 
 
18-01-2020

Warsztat Jogi dla tancerzy i osób aktywnych sportowo 01.02.2020
Warsztat Jogi dla tancerzy i osób aktywnych sportowo, dla tych, którzy dzięki swoim pasjom czują, że żyją i chcą jak najdłużej spełniać sportowe marzenia.

Dla tych, którzy: tańczą, biegają, jeżdżą, skaczą, pływają, wspinają się – nie ważne czy zawodowo, czy amatorsko.

Daj szanse jodze, poznaj jej zalety, jej siła to równowaga, to efektywne wykorzystanie oddechu w ruchu, świadoma praca nad możliwościami ciała i umysłu. Dzięki jodze możesz nie tylko zredukować napięcia, pozbyć się bóli kręgosłupa, ale także poprawić swoją wydolność.

Osiągaj swoje cele w sposób zrównoważony, osiągaj je w zgodzie z własnymi możliwościami.

Co zyskasz:

• Poprawę zakresów ruchu.
• Naukę oddechu połączonego z ruchem dla zwiększenia wydolności.
• Zapobieganie kontuzjom.
• Rozciąganie mięśni w innych płaszczyznach za pomocą grawitacji.
• Wzmocnienie mięśni brzucha, szczególnie tych głębokich.
• Poprawę i wzmocnienie nadgarstków, barków.
• Nowe doświadczenie ruchu w przestrzeni, nad ziemią.
• Na koniec nieziemski relaks.
• Zniwelowanie bóli i napięć w odcinku dolnych pleców.
• Poprawę mobilności w odcinku piersiowym.Taniec i sport często powodują kontuzje, przeciążenia mięśni. Wystawiając ciało na intensywne treningi, używasz stawów, obciążasz mięśnie, spinasz powięź, często nie mając czasu na regenerację.
Naucz się łagodzić napięcia i przeciążenia, wzmacniać te obszary, które w Twojej dyscyplinie pracują mniej intensywnie.
Joga pokazuje jak z szacunkiem do swojego ciała korzystać w pełni z jego możliwości. Uprawiaj swoje dyscypliny jeszcze bardziej efektywnie.

Aerial Joga z Agnieszka - pokaże Ci świat jogi dynamicznej, w powietrzu. Pod wpływem grawitacji, w całkowicie bezpieczny sposób, ciało odzyskuje mobilność i znajduje nowe zakresy. Joga na hamakach pokazuje jak z szacunkiem do swojego ciała korzystać w pełni z jego możliwości, jak zyskać jeszcze większą świadomość i moc, jak cieszyć się z mocnego i mobilnego ciała. Poczujesz ulgę w kręgosłupie, świadomie go wydłużając.


Joga z Ilona - poznasz pozycje jogi, które poprawiają elastyczność w obszarach najbardziej potrzebnym, m.in. biodra, pośladki i ścięgna podkolanowe. Dowiesz się jak budować świadomość, a im większa świadomość, tym łatwiej uwolnić się od destrukcyjnych emocji, takich jak gniew czy stres. Jednym z najcenniejszych narzędzi, których nauczysz się praktykując jogę, jest kontrola oddechu. Bywa, że sportowcy nigdy nie zostali nauczeni prawidłowego oddechu bądź zupełnie o nim zapominają. Joga umożliwi wykorzystanie go do wspomagania ruchu.


Jeżeli jesteś zainteresowany włączeniem jogi do swojego treningu , to jest świetne miejsce i czas na rozpoczęcie swojej praktyki. Zapraszamy!


Gdzie?

Piękna kameralna przestrzeń na Żoliborzu, tuż przy stacji metra Dworzec Gdański.
Wejście od Generała Zajączka przez podwórze (furtka otwarta) i do klatki schodowej i na dół.
Mickiewicza 9 lokal 1

Kiedy?

Sobota 01 luty w godzinach 12-15 z krótką przerwą pomiędzy zajęciami.


Inwestycja w zdrowie i świadomość:

140 zł

Miejsce zagwarantuje Ci zaliczka w wysokości 20 zł na konto
ATKM Sp.z o.o.
64 1140 2004 0000 3802 7810 5579

W opisie warsztat 01 luty

Warsztat odbędzie się przy minimalnej grupie 8 osób, w przypadku braku odpowiedniej ilości osób zaliczka zostanie natychmiast zwrócona. W przypadku Twojej Nieobecności zaliczka nie jest zwracana, ale jest możliwość znalezienia kogoś na swoje miejsce.

O PROWADZĄCYCH:

Ilona Bekier-Ekwa - tancerka, choreografka i joginka. Tańczy i występuje na scenie od dziecka, a od ponad 10 lat tworzy choreografie do spektakli, programów telewizyjnych, reklam, teledysków i koncertów w Polsce i za granicą. Jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, dyplomowaną instruktorką rekreacji ruchowej i tańca, finalistką i choreografką programu You Can Dance - Po Prostu Tańcz. Od wielu lat praktykuje różne formy jogi: Iyengar, Hatha, Ashtanga, Kundalini i Acro. Jest w trakcie 3-letniego kursu nauczycielskiego jogi metodą I.K.S. Iyengar’a prowadzonego przez Konrada Kocota i Kasię Kałamajską. Na co dzień można ją spotkać praktykującą u Marka Migały. Ilona łączy jogę z tańcem, dużo podróżuje i nieustannie się szkoli biorąc udział w warsztatach na całym świecie. Stworzyła swój autorski program treningowy dla kobiet Heels Ritual, łączący taniec na szpilkach z praktyką jogi i podróżą w głąb siebie. Zainspirowana historiami kobiet, które poznała podczas swoich licznych warsztatów i podróży, stworzyła spektakl Womanifesto. Zebrała grupę kobiet z różnych środowisk, w różnym wieku, z różnymi doświadczeniami i stworzyła dla nich bezpieczną przestrzeń do pracy nad emocjami i ciałem. To przede wszystkim projekt artystyczny, podczas którego kobiety odnajdują w sobie odwagę, aby podzielić się swymi prawdziwymi historiami z publicznością w bardzo intymnym i emocjonalnym spektaklu, który łączy w sobie prawdę, taniec, śpiew, obcasy, jogę i teatr.

Agnieszka Kobylańska

Moją pasją jest praca z ludźmi, chcę dzielić się wiedzą i energią, którą czerpię z życia w zgodzie z naturą, ze świadomego, dobrego ruchu, dobrego jedzenia i miłości do życia.

Jestem certyfikowanym i doświadczonym nauczycielem metody Pilates i certyfikowanym (międzynarodowy RYT200 ) nauczycielem Jogi oraz pierwszym w Polsce instruktorem Unatta Aerial Jogi, dwóch stopni oraz certyfikowanym nauczycielem Yogi twarzy., instruktorem Blackroll i absolwentem niezliczonej ilości kursów, szkoleń w Polsce i za granicą. Stale pogłębiam swoją wiedzę i pozostaję świadoma i pokorna wobec tego, że niewiele jeszcze wiem. Najwięcej uczę się od ludzi na zajęciach. Z wykształcenia jestem historykiem sztuki i filologiem, z zamiłowania tancerką, prywatnie mamą dwóch cudownych dzieciaków. Ruch towarzyszy mi od najmłodszych lat, począwszy od baletu, lekkiej atletyki, tańca.
01-01-2020

ŚRODA GODZINA 18 - JOGA REGENERACYJNA DLA ZABIEGANYCH.ŚRODA GODZINA 18 - JOGA REGENERACYJNA DLA ZABIEGANYCH.
Prowadzi pełna pasji, ciepła Mira Curova.

Zajęcia odpowiednie dla wszystkich, bo każdy pracować będzie powoli w zgodzie z własnymi możliwościami.

Jeżeli pragniesz wyciszenia, odpoczynku po ciężkim dniu, szukasz sposobu na odstresowanie czy przywrócenie sił i energii, nie ma nic lepszego.
Na nasze zabieganie, gonienie za terminami ciało reaguje spięciem, oddech zatrzymuje się w górnych partiach ciała, żuchwa zaciska...
Stwórz z nami dla siebie przyjemną i bezpieczną przestrzeń, gdzie się nie tylko odprężysz, ale i rozwiniesz lepsze zrozumienie własnego ciała i umysłu.
Wybierz się na niezapomnianą podróż w głąb siebie, zwolnij, uspokój oddech i doświadcz relaksu.

Gdzie
Agasana Studio na Żoliborzu, tuż przy Stacji Metra Dworzec Gdański

Opłaty

Na stronie znajdziesz wybór karnetów
https://agasana-warszawa.cms.efitness.com.pl/kup-karnet
11-11-2019

Koncert mis i gongu, kąpiel w dźwięku

W świat wibracji i dźwięku wprowadzi Was Artur Gabrysiak. 15 listopad 2019 godzina 18.30 -20.30

Każdy koncert niesie za sobą nowe, inne emocje i doznania. Przybywaj gdy nie chcesz dłużej nieść ze sobą niepotrzebnych rzeczy.


Seans z gongiem zwany: masaże dźwiękiem, spektaklem gongu, kąpielą w dźwiękach gongu, medytacją dźwięku, relaksem w dźwiękach gongu.
 
Wygodnie leżąc poddajesz się terapeutycznemu działaniu dźwięków i wibracji.

Uczestnicy seansu mają różne wrażenia subiektywne: od delikatnych wibracji, fizycznie odczuwalnych w ciele, do głębokich doznań natury fizycznej bądź emocjonalnej.

 
W czasie seansu trzeba pozwolić „przepłynąć” przez siebie dźwiękowi doznaniom i tylko obserwować. Uwalniają się w nas blokady, zestrajają ciało umysł i emocje.

 
Czas działania energii gongu nie ogranicza się jedynie do seansu. Ten dźwięk „zostaje” w nas i najczęściej w ciągu kilku następnych dni (najczęściej 2-3, max do tygodnia) widać jej skutek, tylko trzeba siebie „poobserwować”, gdyż inaczej nie wiąże się zmian z seansem, tylko uważa za „przypadek”. W wyniku obserwacji widać wyraźnie, że te „przypadki” dzieją się za każdym razem i wtedy zaczyna się to wyraźnie kojarzyć.


Seans trwa około 1,5h, najlepiej ubrać się wygodnie i ciepło, bo możemy odczuwać chłód w czasie koncertu. Jeśli chcesz zabierz swoją poduszkę, koc. Zadbaj o siebie i swoją wygodę.

Więcej o działaniu gongów znajdziesz na stronie www.jogarytmu.com

Zapisy kieruj na email info@agasana.pl albo zobacz w zakładce wydarzenia na stronie www.agasana.pl  i zarezerwuj miejsce online

Ilość miejsc jest ograniczona

Koszt za cały koncert 60 zł od osoby od godziny 18.30-20.30

Po koncercie ciepły napój z imbirem i cytryną.

Koncerty organizujemy cyklicznie, żebyśmy w pełni mogli skorzystać z procesu uwalniania, oczyszczania.
 

21-09-2019

Warsztat Sztuka oddechu 27.09.2019

Oddech

Słyszałaś/słyszałeś już jak jest ważny i że używając go na różne sposoby możemy wpływać na umysł, redukcje stresu..

Towarzyszy nam od pierwszej do ostatniej chwili naszego życia. Jest klamrą, która spina chwile, cyklem, sinusoidalną poezją biomechaniki ciała. Jest też niezauważalnym i niedocenianym tłem, tajemnicą i przyczyną wszystkich procesów, które sprawiają, że jesteśmy, że żyjemy.

Zapraszamy Cię na warsztaty, podczas których dowiesz się, co sprawia, że oddychasz, sprawdzisz, jak poszczególne rodzaje oddechu wpływają na Twoje ciało, odkryjesz, czym jest oddech przeponowy oraz bocznożebrowy. Wykonasz ćwiczenia, które być może już znasz, ale uzupełnione o oddech wniosą one nowy wymiar świadomości i czucia własnego ciała.
Zapraszam Cię na warsztaty, na których poznasz lepiej siebie, poćwiczysz, zrelaksujesz się i wprowadzisz ciało i umysł w błogostan.


Dla kogo?

Absolutnie dla każdego, przede wszystkim dla tych, którzy przez przyspieszony tryb życia nie zawsze mają czas żeby przyjrzeć się oddechowi.

Kiedy?

27 września od godziny 18.00-19.30


Gdzie?

Agasana na Żoliborzu ul. Mickiewicza 9 lokal 1 wejście od Generała Zajączka, dogodny dojazd Metrem Dworzec Gdański, autobusami, przystanek Generała Zajączka, tramwajem. Parking na ulicy bezpłatny albo płatny naprzeciwko Studia w Kinie Elektronik.


Prowadząca

Natasza Kloc
Jestem trenerem Pilates, entuzjastką zdrowego ruchu i holistycznego spojrzenia na ciało. Oprócz Pilatesu zakochana w jodze i tańcu, a także w zgłębianiu technik oddechowych. W ruchu, oddechu i świadomości ciała odnajduję kontakt z tu i teraz, ze sobą, z otoczeniem. Jestem również miłośniczką budowania dobrej energii między ludźmi podczas wspólnych treningów i warsztatów.

Zapisy i rezerwacja:

Cena a raczej inwestycja 65 zł

1. zapisz się mailowo info@agasana.pl podaj imię i nazwisko i zapłać zaliczkę 30 zł na konto

Dane do przelewu:
ATKM Sp. z o. o.
Mbank 64 1140 2004 0000 3802 7810 5579

z dopiskiem warsztat Oddech

W przypadku rezygnacji zaliczka nie jest zwracana, można znaleźć osobę na swoje miejsce.

Reszta kwoty płatna gotówką na miejscu. W przypadku odwołania warsztatów cała kwota jest zwracana.
02-12-0002

Joga w hamaku - czas spróbować -warsztaty w poniedziałek.

Aerial Joga /joga w hamaku – czas spróbować!

JEŻELI chcesz spróbować tej wspaniałej odmiany jogi w czasie której uwalniamy napięcia, wydłużamy kręgosłupy, poruszamy obszary ciała, które ciężko Nam poruszyć bez dodatku hamaka.

Masz obawy przed rozpoczęciem regularnych zajęć albo po prostu nie masz na nie czasu?

Mamy dla Ciebie WARSZTAT wprowadzający w wybrane poniedziałki.

W czasie warsztatu poznasz pozycje asany aerial jogi, zapoznasz się z odrobiną teorii, omówione zostaną korzyści korzystania z hamaka i podstawowe zasady pracy z materiałem.
Na koniec kilka minut błogiego relaksu, scan ciała

Spróbujesz w swoim tempie, nabierzesz własnego zdania na temat praktyki w hamaku, na pewno zrelaksujesz się, wydłużysz kręgosłup, rozluźnisz stawy i mięsnie, pokonasz swoje obawy. To nadal joga, chcemy pracować świadomie, z uważnością do środka przyglądając się oddechowi i ciału.

Nie bój się proszę, nikt nie jest za stary, za ciężki, zbyt mało rozciągnięty na aerial jogę -

WYDŁUŻ KRĘGOSŁUP
ROZLUŹNIJ NAPIĘTE MIĘŚNIE
ODETCHNIJ GŁĘBOKO
ZRELAKSUJ SIĘ

Ćwiczymy w koszulce zakrywającej pachy i spodniach przykrywających kolana, zdejmujemy spinki, zamki, biżuterię, uważamy na długie paznokcie.
Nie jedz bezpośrednio przed warsztatem, zobacz po zakończeniu jest idealna pora na obiad :-).
Przed zapisaniem na warsztat zerknij na regulamin na stronie www.agasana.pl gdzie znajdują się przeciwskazania do jogi w hamaku (przede wszystkim ciąża, duże wady wzroku i bardzo wysokie ciśnienie).

------------------------------------------------------

Koszt a raczej inwestycja 55 zł

-----------------------------------------------

Tylko 10 miejsc, żeby zarezerwować jedno z nich zadzwoń 516 040 075 albo napisz info@agasana.pl albo wpłać zaliczkę w wysokości 10 zł na konto:
ATKM Sp. z o..o .
64 1140 2004 0000 3802 7810 5579
W tytule warsztat aerial/nazwisko
Reszta płatna gotówką w dniu rozpoczęcia warsztatu.

Warsztat odbędzie się przy minimalnej ilości osób 6 , w razie skasowania warsztatu zwrot zaliczki nastąpi natychmiastowo.


Warsztat prowadzi Agnieszka Kobylańska pierwsza Polka z certyfikatem Unnata® Aerial Joga praktykująca w tej metodzie od 2014 roku, w 2019 roku odbyła trening nauczycielski Level2. Jogę na macie praktykuje od lat kilkunastu, jest certyfikowanym nauczycielem jogi, Pilates, Blackroll, Face Joga, adeptką niezliczonej ilości szkoleń i warsztatów z różnego rodzaju świadomego ruchu. Prywatnie szczęśliwa mama 21 latki i dziesięciolatka, tanniec to jej wielka pasja.

foto by Anna Wesołowska
Pokaż mniej
02-12-0002

Joga w hamaku - czas spróbować -warsztaty w poniedziałek.

Aerial Joga /joga w hamaku – czas spróbować!

JEŻELI chcesz spróbować tej wspaniałej odmiany jogi w czasie której uwalniamy napięcia, wydłużamy kręgosłupy, poruszamy obszary ciała, które ciężko Nam poruszyć bez dodatku hamaka.

Masz obawy przed rozpoczęciem regularnych zajęć albo po prostu nie masz na nie czasu?

Mamy dla Ciebie WARSZTAT wprowadzający w wybrane poniedziałki.

W czasie warsztatu poznasz pozycje asany aerial jogi, zapoznasz się z odrobiną teorii, omówione zostaną korzyści korzystania z hamaka i podstawowe zasady pracy z materiałem.
Na koniec kilka minut błogiego relaksu, scan ciała

Spróbujesz w swoim tempie, nabierzesz własnego zdania na temat praktyki w hamaku, na pewno zrelaksujesz się, wydłużysz kręgosłup, rozluźnisz stawy i mięsnie, pokonasz swoje obawy. To nadal joga, chcemy pracować świadomie, z uważnością do środka przyglądając się oddechowi i ciału.

Nie bój się proszę, nikt nie jest za stary, za ciężki, zbyt mało rozciągnięty na aerial jogę -

WYDŁUŻ KRĘGOSŁUP
ROZLUŹNIJ NAPIĘTE MIĘŚNIE
ODETCHNIJ GŁĘBOKO
ZRELAKSUJ SIĘ

Ćwiczymy w koszulce zakrywającej pachy i spodniach przykrywających kolana, zdejmujemy spinki, zamki, biżuterię, uważamy na długie paznokcie.
Nie jedz bezpośrednio przed warsztatem, zobacz po zakończeniu jest idealna pora na obiad :-).
Przed zapisaniem na warsztat zerknij na regulamin na stronie www.agasana.pl gdzie znajdują się przeciwskazania do jogi w hamaku (przede wszystkim ciąża, duże wady wzroku i bardzo wysokie ciśnienie).

------------------------------------------------------

Koszt a raczej inwestycja 55 zł

-----------------------------------------------

Tylko 10 miejsc, żeby zarezerwować jedno z nich zadzwoń 516 040 075 albo napisz info@agasana.pl albo wpłać zaliczkę w wysokości 10 zł na konto:
ATKM Sp. z o..o .
64 1140 2004 0000 3802 7810 5579
W tytule warsztat aerial/nazwisko
Reszta płatna gotówką w dniu rozpoczęcia warsztatu.

Warsztat odbędzie się przy minimalnej ilości osób 6 , w razie skasowania warsztatu zwrot zaliczki nastąpi natychmiastowo.


Warsztat prowadzi Agnieszka Kobylańska pierwsza Polka z certyfikatem Unnata® Aerial Joga praktykująca w tej metodzie od 2014 roku, w 2019 roku odbyła trening nauczycielski Level2. Jogę na macie praktykuje od lat kilkunastu, jest certyfikowanym nauczycielem jogi, Pilates, Blackroll, Face Joga, adeptką niezliczonej ilości szkoleń i warsztatów z różnego rodzaju świadomego ruchu. Prywatnie szczęśliwa mama 21 latki i dziesięciolatka, tanniec to jej wielka pasja.

foto by Anna Wesołowska
Pokaż mniej
02-12-0002

Joga twarzy praktyczny warsztat 29.02.2020

NATURALNIE BEZPIECZNIE TANIO

29 lutego SOBOTA

godzina 12.30 -14.30

Zadbaj o siebie naturalnie.

Procesu starzenia nie zatrzymamy, ale mozemy uczynić go łagodniejszym i ładniejszym.

Wszystko czego potrzebujesz to Twoje ręce i 10 minut dziennie aby Twoja twarz i szyja krok po kroku będą odzyskiwały blask, witalność, drobne zmarszczki wygładzą się i zapobiegniesz powstawaniu nowych.

Czy wiesz, że w obrębie twarzy mamy około 50 mięśni, które możemy ćwiczyć jak każde inne partie Naszego ciała? Tak, tak dokładnie tak, jak pośladki, czy brzuch – mięśnie na twarzy też możemy ujędrnić, wyćwiczyć. Dzięki regularnemu „treningowi” zwiększają one swoją objętość, poprawia się ich napięcie a nasza skóra wygładza się. Brzmi zachęcająco i co najważniejsze działa. Nie ma skutków ubocznych, poza uzależnieniem ;-)

Poprzez ćwiczenie mięśni szyi i twarzy ujędrniamy i poprawiamy krążenie, poprzez masaż pobudzamy do pracy kolagen, pomagamy usunąć toksyny. Jeśli do tego dołączymy prawidłowy oddech i umiejętnością relaksu to efekty zadziwią Ciebie i otoczenie!


Już po 3 tygodniach regularnych ćwiczeń możesz liczyć na poprawę wyglądu skóry, poprawę owalu, wygładzenie zmarszczek. Wystarczy 10 minut regularnych ćwiczeń, aby Twoja twarz zaskoczyła Cię zmianą.

Dla kogo?

Dla wszystkich tych, którzy szukają naturalnych, bezpiecznych metod na zachowanie młodego wyglądu. Wiek nie ma znaczenia, oczywiście im wcześniej tym lepiej, bo zapobiegniemy powstaniu niektórych zmarszczek, ale zawsze możemy poprawić jakość Naszej skóry i jej wygląd.
Jeśli wspomagałaś się dotychczas zabiegami medycyny estetycznej to warsztat pomoże Ci wzmocnić zdegradowane mięśnie.


Czego się nauczysz?

Zostaną zaprezentowane ćwiczenia na wszystkie partie twarzy, czyli czoło, okolice oczu, policzki, usta, podbródek i szyja.

Uczę według metody Daniele Collins, która opracowała podstawowe techniki masażu pobudzające produkcję kolagenu i relaksujące napięcia, odprowadzające limfę.

Do tego pokażę podstawowe zasady akupresury, które będziesz mogła zastosować w codziennym życiu.

Dołączę ćwiczenia wpływające pozytywnie na nerw wzrokowy.

Warsztat ma charakter praktyczny: zawiera ćwiczenia, które można wykorzystać wszędzie, gdy
tylko opanuje się ich podstawowe zasady.
W trakcie warsztatów możliwość nabycia w promocyjnej cenie tablic z ćwiczeniami za 40 zł.


Zanim przejdziemy do cwiczeń, zrelaksujemy się i wyciszymy, takze po zakończeniu warsztatu będzie krótka relaksacja i czas na pogaduchy.

Kto prowadzi?

Warsztaty prowadzi certyfikowana i doświadczona nauczycielka Face Yoga Method by Danielle Collins, - Agnieszka Kobylańska która dobrodziejstwa ćwiczeń mięśni twarzy od lat testuje na sobie i podzieliła się już nimi z setkami kobiet. Agnieszka praktykująca jogę od kilkunastu lat, ucząca od kilku, wielbicielka i nauczycielka Pilatesu i wszelkiej świadomej pracy z ciałem.

Gdzie?

Agasana Studio Zdrowego Kręgosłupa Warszawa Żoliborz
ul Mickiewicza 9 wejście od ulicy Generała Zajączka - wyjątkowa przestrzeń, sprzyjająca relaksowi.


Warunkiem uczestnictwa jest zadeklarowanie chęci uczestnictwa i wpłacenie zaliczki 20 na podane konto ATKM Sp. z o. o. 64 1140 2004 0000 3802 7810 5579
Reszta płatna gotówką w dniu warsztatów. Zaliczka przepada, chyba, że znajdzie się osobę na swoje miejsce. Zapisów można dokonywać online w zakładce logowanie, telefonicznie 516040075 pisząc info@agasana.pl

Opłata dla posiadaczy aktywnych karnetów Agasana Studio Zdrowego Kręgosłupa to 100 zł dla pozostałych osób 130 zł

Na warsztaty najlepiej przyjść bez makijażu i bez biżuterii, ubranie luźne wygodne, niekrępujące ruchów.
Warsztat odbędzie się przy minimalnej ilości chętnych - 6 osobach.

Jeśli chcesz zorganizować warsztat z koleżankami, skontaktuj się ze mną.
02-12-0002

Kąpiel w dźwiękach mis kryształowych i gongu.

W świat wibracji i dźwięku wprowadzi Was Artur Gabrysiak. 10 styczeń 2020 godzina 18.30 -20.30

Każdy koncert niesie za sobą nowe, inne emocje i doznania. Przybywaj gdy nie chcesz dłużej nieść ze sobą niepotrzebnych rzeczy.


Seans z gongiem zwany: masaże dźwiękiem, spektaklem gongu, kąpielą w dźwiękach gongu, medytacją dźwięku, relaksem w dźwiękach gongu.
 
Wygodnie leżąc poddajesz się terapeutycznemu działaniu dźwięków i wibracji.

Uczestnicy seansu mają różne wrażenia subiektywne: od delikatnych wibracji, fizycznie odczuwalnych w ciele, do głębokich doznań natury fizycznej bądź emocjonalnej.

 
W czasie seansu trzeba pozwolić „przepłynąć” przez siebie dźwiękowi doznaniom i tylko obserwować. Uwalniają się w nas blokady, zestrajają ciało umysł i emocje.

 
Czas działania energii gongu nie ogranicza się jedynie do seansu. Ten dźwięk „zostaje” w nas i najczęściej w ciągu kilku następnych dni (najczęściej 2-3, max do tygodnia) widać jej skutek, tylko trzeba siebie „poobserwować”, gdyż inaczej nie wiąże się zmian z seansem, tylko uważa za „przypadek”. W wyniku obserwacji widać wyraźnie, że te „przypadki” dzieją się za każdym razem i wtedy zaczyna się to wyraźnie kojarzyć.


Seans trwa około 1,5h, najlepiej ubrać się wygodnie i ciepło, bo możemy odczuwać chłód w czasie koncertu. Jeśli chcesz zabierz swoją poduszkę, koc. Zadbaj o siebie i swoją wygodę.

Więcej o działaniu gongów znajdziesz na stronie www.jogarytmu.com

Zapisy kieruj na email info@agasana.pl albo zobacz w zakładce wydarzenia na stronie www.agasana.pl  i zarezerwuj miejsce online

Ilość miejsc jest ograniczona

Koszt za cały koncert 60 zł od osoby od godziny 18.30-20.30

Po koncercie ciepły napój z imbirem i cytryną.

Koncerty organizujemy cyklicznie, żebyśmy w pełni mogli skorzystać z procesu uwalniania, oczyszczania.

Używamy Cookies

Drogi użytkowniku,

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku (RODO), informuję że:

Pliki Cookies

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. Pragniemy zapoznać Cię ze szczegółami stosowanych przez nas technologii oraz z przepisami, które niebawem wejdą w życie, tak aby dać Ci pełną wiedzę i komfort w korzystaniu z naszych serwisów internetowych. Zapoznaj się z poniższymi informacjami przed przejściem do serwisu. Klikając przycisk „przejdź do serwisu” lub zamykając to okno zgadzasz się na postanowienia zawarte poniżej.

RODO

Z dniem 25 maja 2018 r. rozpoczyna obowiązywanie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”). RODO obowiązywać będzie w identycznym zakresie we wszystkich krajach Unii Europejskiej, a więc także w Polsce i wprowadza szereg zmian w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

Czym są dane osobowe

Dane osobowe to, zgodnie z RODO, informacje o zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osobie fizycznej. W przypadku korzystania z naszego serwisu takimi danymi są np. adres e-mail, adres IP, a w przypadku wysłania zapytania - imię i nazwisko. Dane osobowe mogą być zapisywane w plikach cookies lub podobnych technologiach (np. local storage) instalowanych przez nas na naszej stronie i urządzeniach, których używasz podczas korzystania z naszych usług.

Podstawa i cel przetwarzania

Przetwarzanie danych osobowych wymaga podstawy prawnej. RODO przewiduje kilka rodzajów takich podstaw prawnych dla przetwarzania danych, a w przypadkach korzystania z naszych usług wystąpią, co do zasady trzy z nich:


Twoje dane, w ramach naszych usług, przetwarzane będą wyłącznie w przypadku posiadania przez nas lub inny podmiot przetwarzający dane jednej z dopuszczonych przez RODO podstaw prawnych i wyłącznie w celu dostosowanym do danej podstawy, zgodnie z opisem powyżej. Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w przypadku udzielenia zgody do momentu jej cofnięcia, ograniczenia lub innych działań z Twojej strony ograniczających tę zgodę, w przypadku niezbędności danych do wykonania umowy – przez czas jej wykonywania, a w przypadku, gdy podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora – do czasu istnienia tego uzasadnionego interesu.

Przekazywanie danych

Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora danych osobowych oraz i Zaufanych Partnerów, którym zostaną przekazane w celach analizy. W każdym takim przypadku przekazanie danych nie uprawnia ich odbiorcy do dowolnego korzystania z nich, a jedynie do korzystania w celach wyraźnie przez nas wskazanych. Dzięki temu możemy np. lepiej dobrać najciekawsze lub najtańsze oferty dopasowane dla Ciebie. W każdym przypadku przekazanie danych nie zwalnia przekazującego z odpowiedzialności za ich przetwarzanie. Dane mogą być też przekazywane organom publicznym, o ile upoważniają ich do tego obowiązujące przepisy i przedstawią odpowiednie żądanie, jednak nigdy w innym przypadku.

Cookies

Na naszych stronach internetowych i w aplikacjach używamy technologii, takich jak pliki cookie, local storage i podobnych służących do zbierania i przetwarzania danych osobowych oraz danych eksploatacyjnych w celu personalizowania udostępnianych treści i reklam oraz analizowania ruchu na naszych stronach. Cookies to dane informatyczne zapisywane w plikach i przechowywane na Twoim urządzeniu końcowym (tj. Twój komputer, tablet, smartphone itp.), które przeglądarka wysyła do serwera przy każdorazowym wejściu na stronę z tego urządzenia, podczas gdy odwiedzasz różne strony w Internecie.

Twoje uprawnienia

Zgodnie z RODO przysługują Ci następujące uprawnienia wobec Twoich danych i ich przetwarzania przez nas i Zaufanych Partnerów.

Jeśli udzieliłeś zgody na przetwarzanie danych możesz ją w każdej chwili wycofać.

Masz również prawo żądania dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przeniesienia danych, wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Uprawnienia powyższe przysługują także w przypadku prawidłowego przetwarzania danych przez administratora.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych zebranych w związku z korzystaniem przez Ciebie z naszej strony w celach marketingowych (obejmujących niezbędne działania analityczne i zestawianie w profile marketingowe na podstawie Twojej aktywności na stronach internetowych) w tym ich przetwarzanie w plikach cookies itp. instalowanych na Twoich urządzeniach i odczytywanych z tych plików przez Administratora danych osobowych. Możesz w łatwy sposób wyrazić tę zgodę, klikając w przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamykając to okno. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. 

Zaufani Partnerzy

Dane osobowe o których mowy powyżej udostępniane są wyłącznie zaufanym partnerom w celach statystycznych oraz w celu realizowania dodatkowych usług dostępnych w serwisie.

Zaufanie partnerzy: